Metody usuwania blizn

Usuwanie przebarwień Toruń usuwanie piegów usuwanie melasmy
Usuwanie przebarwień skóry
3 lutego, 2017
Usuwanie rozstępów Toruń usuwanie rozstępów do ciąży usuwanie rozstępów Bydgoszcz
Zabiegi usuwające rozstępy
6 lutego, 2017

Metody usuwania blizn

Usuwanie blizn Toruń Bydgoszcz bezbolesne usuwanie blizn usuwanie blizn bez bólu

Usuwanie blizn Toruń Bydgoszcz bezbolesne usuwanie blizn usuwanie blizn bez bólu

Czy ukrywanie blizn ma sens?

Blizny to innymi słowy mechaniczne zranienia naskórka i skóry właściwej, które tworzą się w efekcie zrastania się uszkodzeń ciała. Zależnie od typu zabliźnienia się skóry, możemy zidentyfikować rozmaite warianty blizn, m in. blizny zanikowe. Całościowe uwolnienie się od blizny jest nierealne. Absolutnie nie możemy wierzyć informacjom w telewizji, na jakich mamy szansę zobaczyć „superskuteczne”, czy wręcz „nieziemskie” wyroby, mające sprawić, że pozbędziemy się nieładnych szram albo pamiątek po ciężkiej operacji. Nikt dotychczas nie wdrożył takiej procedury, przy użyciu której w usytuowaniu blizny miałaby zaistnieć kompletnie zdrowa, nieskażona jakimkolwiek okaleczeniem tkanka. Tworzenie się blizn jest czymś normalnym, zaś poszczególne sposoby są dobre w zależności od głębokości tej blizny, jej zasięgu oraz umieszczenia. Im zbliznowacona powierzchnia jest starsza, tym staje się większa. Aktualnie funkcjonuje wiele środków, ażeby wzmóc jej miękkość i zmniejszyć widzialność i wyczuwalność palcami.

Rodzaje kuracji korygujących kształt blizny

Do nadzwyczaj znanych zabiegów należą: endermologia LPG, mikroplazma frakcyjna oraz karboksyterapia. Endermologia jest środkiem całkowicie łagodnym, nieinwazyjnym i sprawiającym przyjemność. Wspiera uleczanie blizn, poparzeń, a także regeneruje skórę po zabiegach. Podczas zabiegu Klientka nakłada profesjonalny kostium, który gwarantuje intensywność zabiegu przystosowaną do osobistych upodobań. By otrzymać satysfakcjonujące skutki, trzeba umówić się na co najmniej 15 sesji oraz wykonywać je dwa razy w ciągu 7 dni. Mikroplazma frakcyjna to z kolei rewelacyjne zestawienie fal radiowych i mikroplazmy. Skutki nierzadko są porównywane do tych, które możemy uzyskać za pomocą chirurgii plastycznej. Dobrze sprawdza się w walce z zrostami, czerwonymi i białymi pasmami na skórze, bliznami po trądziku oraz po zażywaniu leków. Atutem jest zdecydowanie brak momentu rekonwalescencji, jaka wykluczyła pacjenta na konkretny moment z codziennych obowiązków. Karboksyterapia jest przypuszczalnie najfajniejszym zabiegiem, bo bazuje na wepchnięciu pod skórę medycznego dwutlenku węgla. Jak działa? Gdy z wykorzystaniem profesjonalnego urządzenia umieszcza się dwutlenek węgla pod naskórek, to organizm odszyfrowuje to jako niedotlenienie. Naczynia krwionośne powiększają się, krew intensywniej płynie, zachodzi odbudowanie naskórka i skóry właściwej oraz regeneracja tkanek. W efekcie powstaje stan zapalny, który jest naturalnie dozorowany. Dzięki niemu fibroblasty zaczynają gwałtowniej działać, zatem tworzyć kolagen i elastynę w większej mierze.

Czy te zabiegi na pewno pomogą?

Trzeba pamiętać, że techniki mające korygować blizny, absolutnie nie są w stanie całkowicie ich usunąć. Jednakże rezultaty są wyjątkowo obiecujące. Różnicę widać od razu po pierwszym zabiegu. Blizny są dużo mniejsze, ich powierzchnia skorygowana, natomiast koloryt wyrównany. Jeśli nie były specjalnie rozległe, wówczas właściwie ich nie można zauważyć. Skutki są kwestią indywidualną, tak samo jak forma, która zostanie przez Klientkę wybrana.

Należy wspomnieć, iż im „młodsza” blizna, tym szybciej oraz skuteczniej będziemy miały możliwość ją uleczać! Od okresu kompletnego zabliźnienia się rany możemy bez problemu przyjechać do gabinetu kosmetycznego i zdecydować się na jedną z technik.

Komentarze są wyłączone.