Termolifting – zabieg odmładzający skórę

Usuwanie cellulitu redukowanie skórki pomarańczowej wygładzanie skóry Toruń redukowanie cellulitu Bydgoszcz
Zabiegi usuwania cellulitu
26 stycznia, 2017
Wyszczuplanie sylwetki Toruń zabiegi redukujące tkankę tłuszczową
Modelowanie sylwetki w salonach kosmetycznych
26 stycznia, 2017

Termolifting – zabieg odmładzający skórę

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy

Termolifting Toruń Wygładzanie zmarszczek Podnoszenie piersi i pośladków bez skalpela naturalny lifting twarzy

Promienna i młoda skóra dzięki falom radiowym

Termolifting – czym w ogóle jest i czemu jest tak szczególnie „eksploatowana” w studiach wyszczuplających figurę? Po pierwsze lifting to delikatny, relaksujący, bezpieczny i w pełni nieagresywny zabieg. Po drugie – wywiera wpływ na wszelakie sfery skóry. Po trzecie – cudownie profiluje ciało. Wyniki można zobaczyć błyskawicznie w postaci elastycznej, gęstej oraz uniesionej skóry. Wykorzystane fale podczerwone aktywizują wytworzenie się olbrzymiej porcji energii termicznej, jaka po pewnym czasie wpływa na obkurczanie się oraz pogrubianie połączeń z kolagenu pod skórą.

Jakie są wskazania do zabiegi?

Przede wszystkim Kobiety, które chcą polepszyć wydolność skóry twarzy i okolic oczu (przykładowo mają kłopoty z „workami” pod oczami). Lifting z użyciem fal radiowych będzie pewnym wyjściem na regenerację wiązań kolagenowych w okolicy dekoltu i biustu. Poddać się kuracji mają opcję też osoby, które chcą spłycić zmarszczki, ulepszyć rysy twarzy, zredukować drugi podbródek, zminimalizować widoczność „kurzych łapek”, wymodelować figurę po urodzeniu dziecka, usunąć cellulit, ujędrnić obwisłą skórę w okolicy piersi, pośladków, spodniej strony ud czy po spodniej stronie ramion.

Jak działają ultradźwięki?

Podczas terapii do wyłonionej partii ciała przykładana jest wyjątkowa głowica, która transmituje w kierunku skóry fale podczerwone o rozciągłości fali od 750 do 1800 nm. Cała przestrzeń skóry i jej najgłębsze warstewki są nagrzewane do 65 stopni Celsjusza. „Masażysta” regularnie będzie schładzał partię figury poddaną zabiegowi. Wynik termiczny sprawia kurczenie się połączeń z kolagenu, zaś minimalizowanie skaz skóry jest zauważalna natychmiastowo. Powinniśmy mieć świadomość, iż mechanizm regeneracji wiązań kolagenowych jest systemem stopniowym oraz zachodzi przez kilka miesięcy po serii zabiegów. Skutek jest rozpoznawalny przez mnóstwo lat. A niniejsza wskazówka dla wszystkich kobiet jest wszakże najważniejsza.

Na jakie partie sylwetki można ”zaaplikować” bezpieczny lifting?

Naturalnie: na wszystkie. Więc wszędzie tam, gdzie nasza skóra wymaga ujędrnienia. Na twarzy, w okolicy szyi i piersiach będzie widoczne wygładzenie skóry, zredukowanie delikatnych miejsc, złagodzenie nierówności, podniesienie opadających policzków, zwiększenie gęstości skóry, zdrowszy wygląd, odbudowa skóry i zredukowanie bruzdy wargowo-nosowej. Jeżeli zwracamy uwagę na biust i pośladki zauważalny będzie rezultat podniesienia oraz pogłębienia zwartości skóry. Na zwiotczenia narażone są też ramiona, okolice brzucha i podbrzusze, okolica nad kolanami, wewnętrzna okolica ud i dłonie. Tu również kuracja termoliftingu da świetne efekty.

Komentarze są wyłączone.