Zabiegi usuwające rozstępy

Usuwanie blizn Toruń Bydgoszcz bezbolesne usuwanie blizn usuwanie blizn bez bólu
Metody usuwania blizn
3 lutego, 2017

Zabiegi usuwające rozstępy

Usuwanie rozstępów Toruń usuwanie rozstępów do ciąży usuwanie rozstępów Bydgoszcz

Usuwanie rozstępów Toruń usuwanie rozstępów do ciąży usuwanie rozstępów Bydgoszcz

Kto jest narażony na pojawienie się rozstępów?

Rozstępy dotyczą orientacyjnie 70% pań i 40% panów, zaś znaczna część spośród nas absolutnie nie ma jakichkolwiek problemów z ich odkryciem. Te wydłużone „ślady”, jakie powstają, kiedy skóra z pewnego powodu raptownie się napręża. W miejscach, w których znaleźć można rozstępy skóra jest wyraźnie słabsza. We wstępnej fazie charakteryzują się napuchnięciem oraz bolesnością. Mogą ponadto „palić” lub swędzieć. Ich rozpiętość sięga skóry właściwej, stąd tak trudno doprowadzić do tego, ażeby były minimalnie widoczne. W ostatniej fazie robią się jasne, pomarszczone i ogólnie rzecz biorąc nie wyglądają zachęcająco. Kto jest głównie narażony na „rozchodzenie się” skóry w opisywany sposób? Kobiety w trakcie ciąży (robią się zwłaszcza na biodrach, mianowicie tam, w którym skóra najbardziej się rozciąga), przedstawicielki płci pięknej w okresie przekwitania, osoby z delikatną nadwyżką kilogramów i puszyste, nastolatkowie w czasie dojrzewania, atleci oraz osoby przesadzające z wypełnianiem męczących ćwiczeń sportowych, osoby na drakońskiej diecie, biorące leki sterydowe i Ci, którzy po prostu mają tendencje genetyczne.

Czy można poprawić wygląd rozstępów?

Czy jest realne całościowe zredukowanie rozstępów? Fioletowe znaki to faktycznie blizny, lecz mają odrobinę inną strukturę. Nie można się ich pozbyć za pomocą kosmetyków, nadprzyrodzonego serum lub opalania (ponieważ w miejscach blizn nasza skóra niejednakowo reaguje na światło nadfioletowe). Powlekanie ciała za pomocą pudrów, kremów z pigmentem, balsamów BB i kolejnych również nie ma głębszego sensu (zanieczyszczają garderobę, intensywnie się wypłukują, m in. nad morzem). Intensywny rozkwit kosmetologii estetycznej dostarcza jednak wymierną szansę udoskonalenia konturu rozstępów. Rozpowszechnionymi środkami są: radiofrekwencja, mikroplazma frakcyjna, endermologia LPG, thermolifting Zaffiro lub karboksyterapia. Dzięki nim sprawnie wybielimy oraz uelastycznimy rozstępy na brzuchu, piersiach albo barkach. Samo respektowanie prawidłowej diety, dbanie o normalną masę ciała, omijanie ścisłych diet czy wsmarowywanie oliwki niestety nie wystarczy. Kobiety musiałyby nie zachodzić w ciąże, właściwie nie tyć (m in. z powodu choroby tarczycy), zaś faceci przenigdy nie ćwiczyć, aby absolutnie nie powstały rozstępy. Zarówno łagodzenie, jak i uzdrawianie jest zwyczajnie kłopotliwe. Ciało ludzki w całym codziennym funkcjonowaniu realizuje rozliczne zmiany. Niedomaga oraz naprawia się na zmianę. Nie domagajmy się od swojego organizmu niewykonalnego. Zabezpieczajmy mu tymczasem optymalny komfort w normalnym funkcjonowaniu, a sobie – psychiczny relaks.

Czy termolifting Zaffiro działa?

Thermolifting z użyciem urządzenia Zaffiro w ekspresowym tempie regeneruje skórę i wpływa na wszystkie części sylwetki. Zachęca się go wykonywać w miejscach, gdzie skóra wymaga zagęszczenia. Zwalcza obwisłą skórę, wyrównuje i skraca wrzecionowate smugi, zagęszcza skórę, reguluje jej naprężenie oraz obniża procesy starzenia. Jeżeli mamy rozstępy na biuście, zostaną one zminimalizowane, zaś same piersi ewidentnie uniesione. Zaffiro sprawnie usuwa rozstępy na brzuchu (uraduje to niewątpliwie Panie, które urodziły dziecko), ramionach, udach lub pośladkach. Panowie mogą skorzystać z tej techniki, jeśli chcą ulepszyć kształt rozstępów na nogach oraz w okolicy barków.

Komentarze są wyłączone.